Зараз 3
Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Дубль Довбика допоміг «Дніпру-1» переграти «Олександрію» і вийти на 3-е місце в УПЛ

Команда Йовічевича здобула вольову перемогу

У матчі 15-го туру УПЛ «Дніпро-1» брав «Олександрію» і переграв суперника.

Проте, початок для команди Йовічевіча було неприємним : Бабогло вивів «Олександрію» вперед на 19-й хвилині.

Але недовго музика грала для команди Гури: Артем Довбик зумів оформити дубль за 2 хвилини і на 30-й рахунок вже був 2: 1 на користь дніпрян.

А до кінця першого тайму «Дніпро-1» відправив в сітку «Олександрії» ще один м'яч - відзначився Логінов.

У другому таймі голів ми не побачили. Зустріч завершилася логічною перемогою «Дніпра-1».

В турнірній таблиці УПЛ «Дніпро-1» обійшов «Зарю», набравши 31 очко і вийшовши на 3-е місце. У луганчан залишилося 29 пунктів.