Завтра 3

Езерскій: « Проти Швеції підопічні Шевченко провели кращу гру на Євро »

Екс-захисник збірної України висловив про історичну перемогу « синьо-жовтих »
Володимир Єзерський / Фото - УАФ

Колишній захисник збірної України Володимир Єзерський висловився з приводу перемоги « синьо-жовтих » над Швецією ( 2: 1 ). Вона подарувала команді Андрія Шевченка путівку в чвертьфінал Євро-2020.

Не скажу за історію, але те, що підопічні Андрія Шевченка провели свою кращу гру на Євро – факт. Після не зовсім виразних матчів на груповій стадії турніру, в 1/8 фіналу ми побачили зовсім іншу команду. Думаю, що очікування вітчизняних уболівальників виправдалися.

Хлопці молодці, вони переписали футбольну історію України. З першої до останньої хвилини ми бачили на поле воїнів, які не шкодували себе заради результату. Команда принесла багато позитивних емоцій своїм фанам.

Перш за все, була правильно вибудувана тактична схема на цю гру, обраний правильний склад на сьогоднішній день, включаючи заміни, все було у справі. До того ж команда діяла організовано всі 120 хвилин. Українці грали проти непростого суперника, але хлопці терпіли і чекали свого шансу.

Поза всякими сумнівами, тренерський штаб і футболісти розуміли, проти кого належить зіграти. Атлетично шведи перевершували нашу команду, тому необхідно було взяти м'яч під свій контроль, щоб якомога менше давати опоненту шансів для взяття воріт.

Може, не все виходило в атаці, але в обороні, незважаючи на те, шведи все-таки були трохи гостріше, українці впоралися. А коли у суперників сталося видалення, гра повністю перейшла під наш контроль.

Якщо ми згадаємо минулі матчі, то з фізичної точки зору команда не витримувала 90 хвилин, не вистачало інтенсивності, не було ритму. Однак в поєдинку зі збірною Швеції підопічні Андрія Шевченка підтягнули багато аспектів гри, і все це вилилося в перевага над противником в 1/8-й.

Вважаю, критика була об'єктивною. Однак в матчі зі шведами чітко було видно, що наставники і гравці зробили правильні висновки. І що найважливіше, що команда фізично витримала 120 хвилин ігрового часу.

Тут, можливо, був присутній психологічний фактор, адже для багатьох футболістів це був перший такий великий турнір, тому, спочатку не все виходило в плані збалансованості колективу протягом усього поєдинку. Чи набирає збірна України по ходу чемпіонату Європи? Про це напевно більше знає головний тренер.

Довбик? Йому дали шанс і він ним скористався. Ще працюючи з Мироном Маркевичем в « Дніпрі », Артема залучали до роботи з основною командою. Вже тоді було видно, що у Довбика божевільний потенціал. Навесні він своєю грою заслужив виклик до збірної. Упевнений, це найближче майбутнє національної команди.

Екс-хавбек збірної України Олег Гусєв вважає, що Україна має відіграти на руку те, що Англію називають фаворитом чвертьфінального матчу.

Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк