Футболіст, який звинувачував Зеленського у тому, що він «воює до останнього українця», отримав повістку за історію з «п'яними вечірками»

Сам екс-гравець «Ниви» стверджує, що він не при справах
Футболіст, який звинувачував Зеленського у тому, що він «воює до останнього українця», отримав повістку за історію з «п'яними вечірками»
Магомед Мамешев / Фото - Нива Тернопіль

Колишній вінгер тернопольської «Ниви» Магомед Мамешев став одним із шести осіб, які отримали повістку в ТЦК і СП (раніше – військкомат) у результаті гучної справи про «п'яні вечірки» у Києві.

Зазначимо, що поліція відкрила кримінальну справу. Двом організаторам вручили підозри. Їм загрожує до 7 років позбавлення волі. При цьому, 21-річний футболіст у своєму Instagram підтвердив, що отримав повістку, проте заявив, що він не має стосунку до справи.

Попрошу вас розповсюдити це відео, щоб ніхто не думав зайвого на мене. Загалом, я з Андрієм (один з організаторів – прим.) знайомий десь два тижні. Він подзвонив і сказав мені, що до нього ломиться у двері бородатий дядько. Попросив допомоги, щоб я приїхав і поговорив з ним.

Я приїхав, а виявилось, що це оперативник. Він влаштовував «замануху», а Андрій не зрозумів, що це оперативник. Вони мене опитали, запитали, хто я такий. Кажу, що я просто друг Андрія.

Попросили, щоб я допоміг проникнути у квартиру. Я допоміг, зателефонував до Андрія і сказав, що тут поліція. Вони зайшли. Я потрапив на камеру, тому повинен був до кінця обшуку перебувати там. Я стояв, поговорив з усіма оперативниками. Вони зрозуміли, що я ні до чого, просто ліва людина в цій ситуації. На жодній тусовці я не був, всі пацани це підтвердили.

Я просто приїхав їм допомогти. Після обшуку прийшов військком і почав виписувати всім повістки. Каже: «Давай я тобі теж випишу, ти все одно учасник процесу». Відповідаю: «Добре, виписуйте». Сказали, що після видачі повістки треба сфотографувати: «Без проблем, фотографуйте».

Я попросив, щоб він нікуди не виставляв, бо я не учасник ситуації. Оперативники все підтвердили, а наступного дня моя фотографія серед «ґвалтівників».

Варто додати, що Мамешев, який вже рік не грає у футбол, улітку 2022 року відзначився скандальними публікаціями на адресу президента України Володимира Зеленського і союзників у війні проти росії. Зокрема він оприлюднив думку про те, що глава держави готовий «воювати до останнього українця», використовуючи відверто антисемітські вирази.

Раніше Зеленський звинуватив МОК у спробі легітимізації російської агресії проти України.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: