Завтра 13

Гаррі Кейн: «Ми не заслуговували на нічию в матчі з «Челсі»

«Тоттенгем» вирвав очко на останніх хвилинах
Харрі Кейн / Фото: BBC

Форвард « Тоттенгема » Гаррі Кейн, гол якого приніс його команді нічию в матчі з « Челсі » ( 2: 2 ) у 2-му турі АПЛ, прокоментував результат зустрічі. Його цитує ВВС.

« Безсумнівно, це була важка гра. Ми недостатньо добре провели перший тайм, нам не вистачало інтенсивності під час пресингу, не вистачало інтенсивності під час володіння м'ячем, за що нас і покарали.

Думаю, у другому таймі ми помітно додали в цьому компоненті, було чудово відіграти один м'яч і прикро пропустити знову, але завжди приємно, коли ти забиваєш на останній хвилині. Мабуть, ми повинні бути задоволені, що їдемо звідси з одним очком.

В цілому ми, мабуть, не заслуговували нічию по грі, але ми боролися до кінця. Потрібно віддати належне хлопцям, у нас був цей останній момент в кінцівці матчу, і нам вдалося його реалізувати. Ми здобули важливе очко на виїзді, але нам ще є над чим попрацювати »

Нагадаємо, перед стартом сезону ходили чутки, що Кейн перейде в « Баварію ».