Розгорнути Згорнути

Голкіпер ЛНЗ назвав умова, при якому команда могла пройти «Дніпро-1»

Остання команда з Другої ліги припинила боротьбу в Кубку України
Андрій Попович / Фото - ЛНЗ

Голкіпер ЛНЗ Андрій Попович поділився думкою про причини поразки в матчі 1/8 фіналу Кубка України проти «Дніпра-1» (0: 2).

На мій погляд, рахунок по грі. У нас був би шанс дати бій підопічним Ігора Йовічевича. Якби брали їх в Черкасах, де якість газону бажає кращого і це нівелювало б перевага дніпрян в техніці. Але довелося грати на «Дніпро-Арені» і перевагу суперника в рівні підготовки сумнівів не викликало.

Хоча забий відразу після перерви за рахунку 0: 1 наш Денис Долинський, то все могло скластися по-іншому. Однак він не використав гольовий момент, а незабаром Ігор Когут вдруге змусив ЛНЗ капітулювати, знявши з порядку денного питання про переможця.

Виступаючи раніше за «Мінай» мені вже доводилося грати проти «Дніпра-1», але зараз він сильніше і, думаю, буде претендувати на місце на п'єдесталі пошани чемпіонату УПЛ, цілком може і не обмежитися чвертьфіналом Кубка України ...

Втім, і футболістам ЛНЗ гріх скаржитися. У попередньому раунді кубкового турніру ми змусили зійти з дистанції елітний «Інгулец», збагатилися цінним досвідом і в поєдинку з «Дніпром-1», який обов'язково стане в нагоді в боротьбі за путівку в Першу лігу ...

Раніше головний тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч назвав кубок найкоротшим шляхом для команди в Європу.

Джерело: Meta-ratings.com.ua Сергій Стаднюк