Сьогодні 2

Кендзера: «У Гармаша зараз друга молодість»

Хавбек забив чотири м'ячі за аналогічну кількість матчів
Томаш Кензера / Фото - ФК Динамо Київ

Захисник «Динамо» Томаш Кендзера прокоментував перемогу в матчі 12-го туру УПЛ проти «Дніпра-1» (2: 0). Також поляк оцінив перформанс Віктора Циганкова і Дениса Гармаша, Оформили по голу.

Тяжелая була гра. «Дніпро-1» добре грав, намагався йти в атаку, але ми в обороні теж зіграли добре. Перший тайм для нас був складніше, ніж другий. Ми намагалися контролювати гру, і це нам вдалося. Забили гол у другому таймі і створювали все більше і більше моментів. Ми дуже задоволені, що забили два голи і при цьому не пропустили.

Сьогодні на поле було видно, що «Дніпро-1» - хороша команда, яка бореться до кінця, не поступається. Ми теж так сьогодні грали, не поступалися їм в боротьбі. Думаю, що вся команда сьогодні добре зіграла.

Звичайно, завжди хочеться швидше забити гол, відкрити рахунок. Але в футболі таке буває, що в першому таймі не забивати, але є другою тайм, в якому можна додати і виправити ситуацію. Містер багато підказує, але складно виділити один момент, який допоміг. Містер весь час нам підказує і допомагає, а ми вчимося.

Ми не дозволили суперникам створювати небезпечні моменти у наших воріт. Думаю, вся наша четвірка захисників добре зіграла сьогодні.

Гармаш і Циганков? У Віті виходить робити це на тренуваннях, і в іграх. А Гармаш - це наш джокер, коли він виходить, постійно забиває. У нього зараз, можна сказати, друга молодість. Ми всі раді за него.

Нагадаємо, Гармаш забив 4 м'ячі в 4 останніх матчах УПЛ.

Джерело: fcdynamo.com Сергій Стаднюк