Завтра 3

Кобін: « Багато журналістів називали наших молодих гравців ноунейм »

Команда « ноунеймів » змогла відібрати очки у « Шахтаря »
Василь Кобін / фото - dynami.kiev

Головний тренер « Міная » Василь Кобін прокоментував нічию з « Шахтарем » (1: 1) в матчі шостого туру УПЛ.

Нічия з « Шахтарем » – історична подія для « Міна »?

« В якійсь мірі так. По-перше, хочу подякувати своїм футболістів. Це дійсно для нас історія. У нас була важка гра, але в якійсь мірі ми скористалися втомленими футболістами « Шахтаря » після Ліги чемпіонів.

Мої футболісти показали хороший характер і досить непогану гру, що і дозволило нам сьогодні добути одне очко ».

Відчувалася втома гравців « Шахтаря » після « Монако »?

« Звичайно. Я думаю, що вона дала про себе знати. Тим більше ми знали, що у команди буде переліт, до того ж складу вийшов практично той же, що грав в середу.

Свою роль зіграло раніше видалення. Все це вплинуло на гру. Слава богу, що наші футболісти в таких іграх набираються досвіду і добувають очки ».

У першому таймі у вас виникли суперечки з суддями і тренерським штабом « Шахтаря »?

« У мене не було ніяких суперечок ні з тими, ні з іншими. Я поважаю команду « Шахтар », тренерський штаб, персонал, гравців. Я не можу конфліктувати з цією командою ».

Як налаштовували хлопців на другий тайм в перерві?

« Я вніс корективи. Сказав своїм хлопцям, що 10-15 хвилин ми почекаємо. Найголовнішим було поставитися до другого тайму з холодною головою, не понестися вперед і не отримати після контратаки другий гол.

Якби « Шахтар » забив другий – гра б закінчилася. Я сказав гравцям, що час буде йти, і у футболістів суперника будуть закінчуватися сили ».

Думали про перемогу після гола?

« Ви розумієте, багато молодих гравців, багато журналістів відзначають, що це ноунейми. Після сьогоднішньої гри вони зможуть про себе заявити.

Будуть не ноунейм, а конкретними футболістами з прізвищами, які будуть претендувати не тільки на перехід в хороші клуби, але і претендувати на місце в основному складі збірної України ».

« Мінай » майже весь матч грав в більшості, так як вже на 15 хвилині захисник « гірників » Марлон дістав червону картку. У загальній сумі, суддя зустрічі Катерина Монзуль видалила з поля трьох гравців.

Нагадаємо, воротар « Шахтаря » і збірної України Анатолій Трубін розповів, коли зможе повернутися на поле після операції.

Джерело: Футбол 1/2/3 Павло Харченко