«Колос» під час війни попрощався з форвардом, який відмовився від українського паспорта
![<i>Фото - ФК Колос< «Колос» під час війни попрощався з форвардом, який відмовився від українського паспорта](/upload/iblock/0a8/0a81e29dc6f18062f8f1fc68354b2af9.jpg.webp)
Головний тренер «Колосу» Ярослав Вишняк прокоментував перехід натуралізованого українця Анатолія Нурієва до азербайджанського «Сабаху». Також фахівець прокоментував кадрову ситуацію в клубі.
Це та ситуація, коли клуб та гравець нормально розійшлися. Потиснули руки й, на жаль, припинили співпрацю.Людина має можливість грати. Ми з розумінням поставилися до його можливості та бажання грати в іншому чемпіонаті, і він пішов до нас назустріч у наших питаннях. Я подзвонив і подякував йому за роботу. Можливо, ще колись ще попрацюємо разом.
Вже можу сказати, що нас покине група гравців. Трохи згодом ми оголосимо, хто саме. Деякі наші футболісти продовжуватимуть грати в орендах, з іншими, як із Нурієвим, за взаємною згодою розриватимемо контракти. Здебільшого це легіонери та ті футболісти, які вже перебувають в орендах за кордоном. Вони мають можливість там працевлаштуватися, і ми їм не перешкоджатимемо.
Нас залишить велика група гравців, тож Колос видозміниться. Без десяти гравців ми не можемо виглядати по-старому. Ми вже шукаємо футболістів, здатних замінити цих хлопців. Поки що все на стадії переговорів. Це все українці, здебільшого з УПЛ.
Раніше вінгер «Динамо» Георгій Цитаїшвілі пояснив своє рішення прийняти грузинське громадянство незадовго до війни.
Коментарі 0