Металіст 1925 і Минай вилетіли з УПЛ

Оболонь та Верес зіграють у перехідних матчах

Визначились невдахи УПЛ сезону 2023/24.

За підсумками 30 туру свої матчі програли Металіст-1925 та Минай.

Харків'яни у прямому матчі програли одному з конкурентів – Вересу (0:2). По голу команда пропустила у кожному з таймів.

Завдяки перемозі Верес отримав шанс залишитися в УПЛ через перехідні матчі. Металіст 1925 вилетів, залишившись останнім.

Металіст 1925 – Верес 1:2

Голи: Юрченко, 73 (пен.) - Дахновський, 33, Гайдучик, 62

Металіст 1925: Мозиль, Моура, Капінус, Фарина, Юсов, Гармаш, Габелок, Жичиков, Обіна, Юрченко, Сидоров

Верес: Когут, Морозко, Кучеренко, Вовченко, Сміян, Яго, Кучеров, Дахновський, Гайдучик, Кухарук, Шастал

Також напряму до Першої ліги вилетів Минай.

Ужгородці у своєму матчі програли на виїзді Кривбасу. Обидва м'ячі команда пропустила вже у першому таймі та відігратися не змогла. Кривбас у другій половині забив ще один, відсвяткувавши перемогою третє місце.

Таким чином, Минай завершив сезон 15-м і також залишив УПЛ.

Кривбас – Минай 3:0

Голи: Понєдельнік, 38, Кузик, 42, Кожушко, 66

Кривбас: Маханьков – Понєдельнік, Сантіні, Стецьков (Рябов, 81), Дібанго – Хомченовський (Бізімана), Вакулко, Кузик – Твердохліб (Бутенко, 81), Соса (Задерака, 68) – Прінс (Кожушко, 46).

Минай: Кемкін – Скиба, Чуєв, Прокопчук – Петько, Вітенчук, Дмитрук, Вакула – Кораблін, Устименко – Ременяк.

У перехідних матчах зіграє Оболонь. Кияни завершили сезон 14-ми після розгромної поразки від Олександрії. Щоправда, попри це Оболонь отримала шанси на порятунок.