Павелко розкрив функції Михайличенка та Протасова в УАФ

Президент організації розповів, в чому полягає робота легенд футболу
Павелко розкрив функції Михайличенка та Протасова в УАФ
Фото - Facebook

Президент УАФ Андрій Павелко на «зустрічі з журналістами» розповів, у чому полягають функції віце-президентів організації Олексія Михайличенка й Олега Протасова.

Вони – мотор всієї нашої команди. Вони проїжджають всю країну, беруть участь в усіх засіданнях, що відбуваються в кожному куточку. Вони мають особливі історичні можливості бути в даний час в країні, де йде війна, та виконувати такі функції.

Михайличенко дуже багато їздить по іншим країнам. В нього дуже гарна англійська мова. Як і у Протасова – грецька та англійська. Демяненко є авторитетом серед ветеранів, де він також проводить дуже-дуже величезну роботу. Протасов відповідає за професійний футбол. Михайличенко – за збірні, в тому числі за молодіжну та плани на Олімпійські ігри.

В кожного з них є дуже багато відповідальних речей, з якими вони класно справляються. Я їми пишаюсь та впевнений, що вони через деякий час будуть дуже-дуже гарними функціонерами. Тому що вони в душі тренери, футболісти, справжні футбольні люди. І такі люди обов'язково повинні бути в нашій команді.

Павелко також спростував скорочення на 70% зарплат штабу Ротаня.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: