Прес-аташе збірної України звинуватив журналіста у цілеспрямованій дискредитації Павелка

Гливинський назвав причини, з яких не пустив колегу на «зустріч президента УАФ з журналістами»
Прес-аташе збірної України звинуватив журналіста у цілеспрямованій дискредитації Павелка
Олександр Гливинський / Фото - Facebook

Прес-аташе збірної України Олександр Гливинський спробував пояснити з якої причини запропонував не давати акредитацію журналісту Костянтину Андріюку на «зустріч президента УАФ Андрія Павелка з журналістами».

- Якій кількості журналістів було відмовлено в акредитації, крім Андріюка?

- Акредитацію проводив не я, а пресслужба УАФ. Мене так само запросили модерувати зустріч, як і усіх інших брати в ній участь. Попри тягу деяких колег робити заголовки на кшталт «Гливинський не пустив Андріюка», слід почути, що я сказав: я, зокрема, був проти акредитації Андріюка через свідоме фабрикування ним даних для цілеспрямованої дискредитації Андрія Павелка, що не сумісно з поняттям журналістики. І саме про недотримання цих принципів я й говорив. Я не вирішував остаточно про неакредитацію Андріюка - рішення було колективним.

- Що для вас є критерієм поняття журналіст?

- Точно не посвідчення. Його може намалювати кожен, тим більше у комп’ютері. Мова про порушення журналістської етики й принципів - Андріюк поводиться як відвертий інфокілер, неодноразово фабрикуючи дані.

Саме це я мав на увазі, кажучи, що він уже давно не журналіст, а не тому, що в нього немає посвідчення - посвідчення пресслужба УАФ не перевіряла, бо усі акредитовані журналісти добре знані у царині футбольної журналістики.

Зараз взагалі дуже сильна атмосфера негативізму. Люди озлоблені й втомлені через війну. І кинь їм будь-яку негативну новину, сказавши погане на когось, і вони переведуть увесь свій гнів на нього, не розбираючи, чи справедливі звинувачення. Це технології, які, я впевнений, використовує Андріюк.

Раніше Павелко розкрив функції Михайличенка та Протасова в УАФ.

Джерело: ТаТоТаке Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: