Міні-сенсація. Огляд матчу Олександрія – Шахтар
Пушич назвав якість поля як причину нічиєї з Олександрією
«Гірники» після травми Зубкова не змогли забити команді Ротаня
26 лютого 19:20
Маріно Пушич / Фото - ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич поділився в ефірі УПЛ ТБ враженнями від матч 18-го туру УПЛ проти Олександрії (0:0).
Матч видався таким важким з двох причин. Перш за все, через обставини матчу. Суперник теж мав справлятись з цим. Це був дуже довгий та складний день. Друге, це стан поля. Воно не дозволяло грати так, як би ми хотіли. Коли таке поле, ви десь втратите м'яч.Тому це було складно. Попри обставини, ми намагались грати у наш футбол. Коли поле стало вологішим в останні 15 хвилин після паузи, це, мабуть, був найкращий відрізок гри для нас. Ми створили 2-3 моменти та добре грали на м'ячі. Нам потрібно було більше удачі, потрібно було приймати кращі рішення у останній фазі атаки, щоб забити гол, який ми заслужили.
Нагадаємо, у матчі з Олександрією травмувався вінгер Шахтаря Олександр Зубков.
Коментарі 0