Ротань: «Бачу потенціал в «Олександрії», але збори все покажуть»

Тренер оцінив перші тренування команди
Ротань: «Бачу потенціал в «Олександрії», але збори все покажуть»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань оцінив прес-службі клубу перші тренування з командою.

«У нашому розпорядженні є футболісти, ті ж нападники, ми надамо їм шанс проявити себе. Попереду збори, тренування, спаринги. Нехай зарекомендують себе, покажуть свої кращі якості на поле. Ми подивимося, і тоді будемо приймати рішення. У нас з тренерським штабом є своє бачення гри. Завдяки тренувань і спарингів ми побачимо, чи підходить до нашої моделі гри той чи інший футболіст. Тільки так. Але сьогодні бачу, що це вже сформована КОМАНДА, бачу в ній потенціал, і сподіваюся, що ми всі разом будемо йти до поставлених цілей.

На початку зборів ми проведемо тестування гравців для розуміння фізичного стану, можливостей наших футболістів. Тренування першої частини зборів будуть спрямовані на удосконалення фізичної підготовки, а також на техніко-тактичні дії. Тактики буде багато, нам адже необхідно ознайомити футболістів з нашими вимогами. Вони не в усьому будуть збігатися з тими підходами, які були раніше, тому на це потрібен час. До того ж кожні чотири дні у нас заплановані спаринги. Вийдуть такі мініцікли.

За підсумками першого збору ми зробимо аналіз, і в залежності від результатів і готовності футболістів, можливо, певною мірою скорегуємо другий етап підготовки.

Ми спілкувалися з президентом клубу. І тренери, і футболісти прекрасно знають поставлене завдання. Воно не змінилося. Але особисто мене зараз цікавить не тільки завдання на цей сезон, але і майбутнє, яке буде далі. Основна мета тренерського штабу – поліпшити гру футболістів, а це щоденна праця, тому що тільки своєю грою ми можемо домагатися необхідних результатів в конкретному матчі».


Також клуб анонсував кількох новачків. Одним з них став воротар Олексій Шевченко.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: