Вчора 7
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Ротань: «Ми могли сьогодні ще в першому таймі вже спокійно почуватися і доводити гру до завершення»

Олександрія втратила перемогу над Оболонню
Ротань: «Ми могли сьогодні ще в першому таймі вже спокійно почуватися і доводити гру до завершення»
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань відповів на запитання після матчу з київською Оболонню (2:2) у дограванні 15-го туру УПЛ.

– Як ми можемо бути задоволені нічиєю, якщо гра була, скажімо так, у наших руках? Сьогодні, я вважаю, за всіма статтями мали перемагати, доводити ще в 1-му таймі до перемоги.

Але так матч складається, що нам усе тяжко. Ви бачите, не все так просто нам дається. Потрібно більше зусиль, більше емоцій, треба чогось нам, щоби ми спокійно перемагали.

Але наголошую, що я думаю, що ми могли сьогодні ще в 1-му таймі вже досить спокійно почуватися і доводити гру до завершення.

– Мені здається, це був такий ваш матч в Олександрії, де була найбільша кількість ударів завдана. По 1-му тайму здавалося, що будь-яка атака Олександрії завершується ударом.

– Так, ми після гри з Динамо і, в принципі, завжди наголошуємо, що третя зона віддається, скажімо так, під наших гравців.

Вони вирішують – бити, не бити, подавати, не подавати. Тож я радий, що вони сьогодні це почули. Напевно, успіх треба заслужити. Тут інакше нічого не скажеш.

– Що робити з реалізацією? Це нестача класу? Чи можна підвищити цей клас?

– Все напрацьовується на тренуваннях. Клас можна підвищити матчами, де ми створюємо багато моментів. Я вважаю, що він обов'язково перейде у якість.

Я завжди гравцям говорю перед кожним тренуванням, що колись це все перейде в якість та майстерність. Тому працюємо над цим, інакше ніяк.

У нас достатньо молодих гравців, працюємо над тим, щоб їхню майстерність трохи підвищити. Достатньо вже й гравців із досвідом, які мають брати на себе відповідальність, особливо у заключній фазі. Працюємо над цим.

– Впіймали ваш вираз обличчя після того, як Калюжний не реалізував пенальті – називається: «Замість тисячі слів». Що робити з пенальті, хто битиме наступним?

– Знаєте, зараз у мене нічого, окрім посмішки. Бо зі зборів у нас, якщо не помиляюсь, уже пробила вся команда пенальті.

Потрібно не боятися брати на себе відповідальність. Пенальті – це не гол. Потрібно підходити до епізоду завжди сконцентрованим на 100 відсотків психологічно готовим.

Тому ми завжди на установці пишемо двох футболістів, як мінімум, які пробиватимуть пенальті у матчі. Це все залежить від стану гравця, який на полі, наскільки він бере на себе відповідальність.

– Чому сьогодні вийшов Єрмаков, а не Шевченко?

– Я вважаю, що у нас багато гравців, яким ви бачите, що ми довіряємо, особливо молодим гравцям, які поступово повинні мати час грати, вони не повинні засиджуватися.

Тим більше, що саме на цю гру ми розуміли, що Оболонь грає вертикальніше, і потрібно буде багато працювати на виходах, у підстрахування. Тож такий вибір. Найголовніше – це конкуренція.

Георгій дуже плідно працює на тренуванні і також заслуговує на хвилини в чемпіонаті. Я вважаю, що він сьогодні, в принципі, досить нормально зіграв матч. Були якісь помилки, але гадаю, що проблем конкретно з воротарем сьогодні не було жодних.

– За травмою Шулянського є якийсь швидкий діагноз?

– Поки що ні. думаю, що завтра буде МРТ і вже потім від цього відходитимемо. Але, дивлячись зараз, важко сказати, яка травма.

– У вас була своя передісторія з арбітром матчу Ярославом Козиком ще рік тому. Ви сьогодні розуміли, що відбувається на полі з арбітражу?

– Ви ставите питання, на яке не хочеться, напевно, відповідати. Ми перед матчем із Ярославом спілкувалися. Він висловив свою думку, що всі помиляються.

Я сподіваюся, що це є помилка. Не знаю, мені важко зараз говорити по ВАР, але мені здається, що в тому епізоді і близько не було пенальті. Мені здається, що гравець Оболоні йшов на фол, ніж Георгій цього не хотів.

Що я можу ще додати? Ми вже щонайменше дві гри зіграли, де після матчів визнають помилки арбітрів. Це вже, напевно, входить до якоїсь такої…

Не знаю що сказати. Не більше нічого говоритиму, бо зараз емоції, напевно, більше мною говорять. Але я вважаю, що пенальті не було,- сказав Ротань.Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино