Вчора 2
Сьогодні 14
Розгорнути Згорнути

Шевченко: «Чесно кажучи, на матч з« Ювентусом »було важко набрати футболістів навіть для стартового складу»

У «Дженоа» - епідемія травм
06 грудня 2021р. 07:05
Андрій Шевченко / Фото: Getty Images

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко прокоментував поразку від «Ювентуса» (0: 2) В матчі 16-го туру чемпіонату Італії. Його слова призводить Football Italia.

«Чесно кажучи, на матч з« Ювентусом »було важко навіть набрати футболістів для стартового складу. Ми намагалися залишатися в матчі, робили це до 80-ї хвилини. Команда виконала дуже великий обсяг роботи, доводилося міняти позиції, давати нові ролі футболістам.

Так, ми не створювали моменти, але у нас було кілька спроб, особливо в другому таймі, коли деякі епізоди могли б використовувати краще. Намагалися розмістити гравців атаки ближче один до одного, були спроби, але мали багато труднощів в першій половині зустрічі.

Як тільки нас починають пресингувати, ми намагаємося щосили уникнути цього. Нам не вистачає гравців попереду, які могли б притримати м'яч. Екубан і Бьянкі не дуже досвідчені гравці, тому потрібно тільки працювати і ставати краще.

Намагаємося перевірити, скільки зможе зіграти Пандев в дербі з «Сампдоріей». Ми вже думаємо про цю зустріч. Це буде моє перше дербі. Уже чув, як люди кажуть про це матчі як про особливе.

Ми зараз граємо 3-5-2, тому що виходимо з футболістів, яких маємо в розпорядженні. Ровелла, Стураро, Бадель - важливі гравці, подивимося, чи встигне хтось із них вилікуватися.

Зараз відсутність футболістів створює для нас величезні проблеми, тому сподіваємося повернути їх і поліпшити якість гри. Знали, що буде складний матч з «Ювентусом» ще до цих травм, але ми повинні вірити, об'єднуватися і допомагати один одному просуватися вперед ».

«Дженоа» до сих пір не забив при Шевченко, а проти «Ювентуса» і зовсім не бив по воротах. Але не лайте тренера, він - заручник ситуації.