Шевченко - про можливу відставку: «Життя складається з злетів і падінь»

Команда нав'язала серйозну боротьбу «Мілану» в минулій грі
14 січня 2022р. 07:32
Андрій Шевченко / фото - AC Genoa

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко прокоментував для Football Italia чутки про своє звільнення після поразки від «Мілана» (1:3) в матчі Кубка Італії :

«Я роблю свою роботу день за днем. Мені 45 років, я ще молодий і набираюся досвіду. Життя складається з злетів і падінь, перемог і поразок, я йду вперед, і ми зосереджені на проекті. Сьогодні хлопці показали себе добре. Ми поступово бачимо, як якість проявляється в результаті роботи на тренуваннях.

Що стосується мене, то я роблю свою роботу щодня. Потім клуб повинен буде оголосити про свої рішення».

Українець очолив генуезький клуб на початку листопада. З тих пір команда встигла провести 11 матчів, де здобула лише одну перемогу.

«Грифони» були близькі до перемоги над «Міланом» в Кубку, адже вони вели в рахунку до 74-ї хвилини, і поступилися лише в овертаймах.

Раніше були названі імена потенційних змінників Шевченка в «Дженоа».