Розгорнути Згорнути

Шевченко: «Я задоволений нічиєю з« Удінезе »

Український фахівець підвів підсумки матчу 14-го туру Серії А
Андрій Шевченко / фото - Getty Images

Італійська «Дженоа», головним тренером якої є Андрій Шевченко, Зіграла внічию з «Удінезе» (0: 0) В матчі 14-го туру Серії А. У післяматчевому інтерв'ю український фахівець підвів підсумки зустрічі, заявивши, що повністю задоволений таким результатом поєдинку.

«Складний матч. Я задоволений нічиєю. У першому таймі команда грала добре, ми додали в роботі з м'ячем. Після перерви трохи віддали ініціативу і «Удінезе» почав набагато більше пресингувати. Нам було важкувато, хоча і були шанси на перемогу. Нічия, на мій погляд, є справедливим результатом.

Це був такий «англійська» матч. Я оцінюю нашу гру позитивно, взяти одне очко було непросто. Мені здається, що ми зробили крок вперед, якщо подивитися на гру.

Ми багато працювали над діями в атаці, добре вивчили «Удінезе». Для перемоги нам не вистачило тільки голи.

У Екубана був відмінний момент. Удар не вийшов, але атака мені сподобалася. Так, він часто втрачав м'яч, але створював можливості - проблеми виникли тільки при завершенні. Ровелла може грати на будь-якій позиції в півзахисті. Він здатний, розуміє гру, бачить поле, вміє рухатися і грати у відборі.

До гри з «Міланом» ніхто з травмованих гравців не встигне відновитися. Що я відчуваю напередодні цієї гри? Намагався не говорити про це. «Мілан» - мій будинок. Але зараз я на іншій стороні ».

Нагадаємо, вінгер «Дженоа» Андреа Камбьязо поділився враженнями від роботи під керівництвом Шевченка.

Джерело: Гранде-Шева Михайло Рибак