Вчора 1
Сьогодні 3
Завтра 5

Шовковський – про підопічного: «Припускаються помилок усі»

Тренер Динамо не став критикувати футболіста за помилку, яка могла коштувати перемоги
Олександр Шовковський / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський відповів у ефірі УПЛ ТБ, чи реабілітувався вінгер Назар Волошин своїм голом у перенесеному матчі з Минаєм (3:1) за вилучення у минулому турі.

Ну, що значить реабілітувався? Припускаються помилок всі. У тій ситуації він давав боротьбу. Десь, можливо, через край, але намагався. Ми домовлялися, що проти «Миная» він проведе повний матч, 90 хвилин, щоб дати можливість іншим відпочити.

Ми спеціально випустили Кабаєва в першому таймі. У другому таймі – Шапаренка. Щоб у них, по-перше, була практика. По-друге, щоб вони були свіжішими в наступному матчі.

Раніше Шахтар знову відірвався від Динамо на чотири очки у боротьбі за чемпіонство.