Сьогодні 14

Тренер «Металіста» – про перемогу в меншості: «Не закрилися, і так сталося»

Харків'яни продовжили показувати свою гру навіть після вилучення Пороха
Олег Ратій / Фото - ФК Металіст

Головний тренер «Металіста» Олег Ратій поділився думками у зв'язку з перемогою в матчі третього туру УПЛ проти «Олександрії» (3:1) у меншості. Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Загальні враження дуже хороші. Я думаю, всі бачили, як складалася гра для нас, але в перерві поговорили з хлопцями, і вирішили разом, що вони мусять вийти на поле і зіграти за того хлопця, якого не було. Всі це почули, дали таку гру. У другому таймі віддали багато сил, але зіграли так, як треба. Ми їм подякували за той результат.

Не хочу акцентувати на вилученні Пороха, бо є компетентні люди, які будуть це розбирати. На наш погляд, ключовий момент матчу стався у роздягальні в перерві, коли ми з хлопцями разом поговорили та вирішили, як далі грати. Вони зробили те, що повинні були зробити.

Ми налаштовували хлопців саме на ту гру. Ми домовилися, що не будемо відбиватися й захищатися, а мусимо зробити контргру, що й вилилось в забиті м’ячі. Я думаю, всі бачили, що ми не закрилися, а старалися. Команда робила, що могла, вибігала в ті атаки й так сталося, що забили гол.

Перед матчем випало два гравці основного складу — Єгор Картушов та Віталій Федорів. І на наш погляд, ті хлопці, які вийшли замість них, зіграли як треба. До того вилучення і Богдан Порох грав добре. Але сталося як сталося… У Віталія та Єгора є пошкодження й лікарі вирішують, що робити далі. Федорів, зокрема, приїхав, готувався до гри, але не зміг вийти.

Демченко працює. Зробили повторну томографію й лікарі планують подальші дії, там пошкодження досить тяжке було. Ми віримо в його повернення, у нас не вистачає гравців. Хочемо, щоб він вийшов, але Єгор мусить повністю відновитися.

Я думаю, ви бачили по другому тайму, що Ралюченко досить достойно зіграв на позиції центрального захисника. Будемо дивитись, ще є час. За п’ять-шість днів будемо розуміти, хто як готовий.

Я вважаю, що всі команди на трансферному ринку знаходяться цілодобово й цілий рік. Але ми шукаємо й напевно всі знають, що нам потрібне підсилення. Ми над цим працюємо і віримо, що воно буде. Трансферне вікно ще відкрито, тому шукаємо гравців, які будуть достойні грати в нашій команді.

Раніше лідер «Металіста» перейшов до «Дніпра-1».