Трилер на Закарпатті, розгром в Полтаві та 25 забитих м'ячів
![Трилер на Закарпатті, розгром в Полтаві та 25 забитих м'ячів](/upload/resize_cache/iblock/3b3/916_537_2/3b37da2dde9e131bfade59b157ae36a4.jpeg.webp)
На вихідних відбулося сім з восьми матчів 22-го туру УПЛ, який порадував, як мінімум, своєю результативністю.
Шість голів у матчі Ворскли та Динамо, п'ять у протистоянні Полісся та Чорноморця, чотири – у битві Миная та Олександрії, три у поєдинку Оболоні проти Шахтаря.
Сумарно в іграх суботи та неділі було забито цілих 25 м'ячів, а що ще цікавого сталося на футбольних полях нашої країни – розповімо далі.
Пропонуємо до вашої уваги головні підсумки чергового ігрового тижня в українській національній першості.
Оболонь - Шахтар 0:3
На стартовому відрізку цього матчу Оболонь чинила донецькому Шахтарю гідний опір і припустити, що справа закінчиться розгромом, було досить важко. Навіть після раннього голу Сікана з гарної передачі Шведа пивовари якийсь час залишалися у грі, але потім закопали самі себе. Привоз Лук'янчука та вилучення Суханова у компенсований до першого тайму час, по суті, визначили результат зустрічі, і на другий тайм командам уже можна було не виходити.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-04-01 13.38.42.jpeg)
Полісся - Чорноморець 1:4
В битві за статус головного розчарування весняної частини сезону перемогло Полісся. Точніше, житомирський клуб безапеляційно став володарем цього статусу, а у футбол все ж таки виграли одесити. У першому таймі нічого не віщувало лиха для господарів. Обидві команди грали яскраво і дуже багато били по воротах один одного, а найнебезпечніший момент упустили якраз підопічні Сергія Шищенка, коли Луїфер Ернандес якимось дивом не відправив м'яч у порожні ворота після передачі з флангу. Другий тайм теж починався в рівній боротьбі, але потім три голи Авагімяна з інтервалом в 11 хвилин надломили Полісся, і повернутися в гру після такого удару господарі вже не змогли.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-04-01 13.38.44.jpeg)
Верес - Кривбас 0:2
Суто оборонний футбол Вереса за принципом «головне надійніше ззаду, а попереду свій момент знайдемо», який приносив команді позитивні результати у матчах з Динамо (1:1) та Чорноморцем (1:0), цього разу дав збій. Звичайно, плани рівненського клубу зламало вилучення Мрвальєвича на останніх хвилинах перед перервою, але навіть без нього в діях підопічних Шандрука, мабуть, змінилося б небагато. Господарі вийшли на поле терпіти, а залишившись удесятьох стали терпіти подвійно, але автогол Кучеренко вже на початку другого тайму поставив їх у дуже складне становище.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-04-01 13.38.46.jpeg)
Минай - Олександрія 2:2
За своєю драматургією цей матч був однозначно найкращим у турі. І не важливо, що команди, які показали у весняній частині сезону, мабуть, найбільший прогрес, дуже рідко могли пов'язати хоча б три передачі. Ближче до середини другого тайму гості повели 2:0 завдяки голам Кулакова та Калитвинцева і, здавалося, закрили гру. Через десять хвилин, вже за рахунку 2:1 на свою користь, підопічні Руслана Ротаня прогаяли ще один шанс закрити гру, коли Кирило Ковалець не реалізував пенальті.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-04-01 13.38.47.jpeg)
Ворскла - Динамо 1:5
Полтавська Ворскла не заслужила на таке побиття, але бувають дні, коли у суперника залітає буквально все. До двогодинної паузи на повітряну тривогу гра дорівнювала, і вести в рахунку Динамо дозволяв лише найвищий рівень Владислава Ваната, який в оточенні двох суперників ідеально прийняв довгий закидання Сироти, обіграв двох захисників, уклав воротаря і збільшив свій відрив від Філіппова в бомбардир. Але після відбою тривоги господарі просто забули повернутись на поле.
Гол Бражка за мить до перерви і пенальті вже на перших секундах другого тайму позбавили підопічних Сергія Долганського можливості зачепитися за результат, а ще один гол Шапаренка і м'яч відсутності Ярмоленка, який повернувся через півроку, лише зробили цей розгром ефектнішим. Ворскла відповіла голом престижу у виконанні Ковталюка, але навряд чи він надто порадував когось, окрім самого автора. Динамо здобуло рідкісну для цього сезону легку перемогу і продовжує переслідувати Шахтар, ну а полтавці тепер зосередяться на, можливо, головному матчі сезону – півфіналі Кубка України проти Полісся, який чекає на них уже в четвер.
Зоря - Металіст 1925 2:1
Луганська Зоря зробила дуже важливий крок назустріч спокійному збереженню прописки в УПЛ та уникненню перехідних матчів. Непроста перемога над Металістом 1925 дозволила чорно-білим відірватися від 13-ї Оболоні вже на чотири очки, провівши при цьому на два матчі менше, і ще якихось 4-6 балів, набраних до кінця сезону, мають дозволити команді вирішити це питання. А ось у харківського клубу біда: одне очко у п'яти весняних матчах вже поставило підопічних Віктора Скрипника над прірвою, і право потрапити хоча б у стики доведеться вигризати у тяжкій боротьбі з Минаєм, Вересом та Оболонню.
Колос - Дніпро-1 0:2
Свою другу перемогу після зимової паузи здобув Дніпро-1, і 2024 року команда Юрія Максимова поки виграє виключно в межах Київської області. У матчі проти Колоса віце-чемпіон країни знову не показав якогось тотального домінування, а долю зустрічі вирішила виконавська майстерність окремих футболістів.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/photo_2024-04-01 13.38.50.jpeg)
Вже на другій хвилині Піхальонок гарним дальнім ударом вивів свою команду вперед, а ближче до середини другого тайму новий гравець збірної України Гуцуляк скористався класним закиданням Піхальонка з глибини поля та остаточно добив суперника. Важлива перемога для дніпрян дозволила їм зберегти відносно безпечну відстань від Руху у боротьбі за топ-4 та шанси на потрапляння до топ-3, а Колос продовжує бовтатися у нижній половині таблиці, проте очкового запасу до зони перехідних матчів підопічним Ярослава Вишняка поки що вистачає.
Матч Рух - ЛНЗ відбудеться у понеділок, 1 квітня. Початок зустрічі – о 18:00.
Михайло Цирук спеціально для ХSPORT.ua
У матеріалі використані фото Getty images, УПЛ
Коментарі 0