Розгорнути Згорнути

Йовічевіч: «Перший пропущений м'яч - чистий талант Циганкова»

Тренер «Дніпра-1» прокоментував поразку від «Динамо»
Ігор Йовічевіч / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч поділився думками після поразки в матчі 12-го туру УПЛ проти «Динамо» (0: 2).

К жаль, нам не вдалося до кінця втілити гру, яку ми задумали. Сподівалися, що в першому таймі зможемо загострити ситуацію в атаці, нам вдавався вихід з оборони через пресинг. Ми досить легко доходили з першої зони в третю, але конкретики біля воріт «Динамо» нам не вистачило. Хоча був шанс у Ярмолюка, який міг перевернути хід матчу в іншу сторону.

Перший пропущений м'яч - це чистий талант Циганкова, який зміг потрапити в «дев'ятку», полегшивши завдання «Динамо». Мірча Луческу випустив свою основну зброю в перерві, що також поліпшило гру динамівців. Тільки зі своїми основними виконавцями кияни змогли здолати нас.

Хоча після першого пропущеного гола ми збалансували гру, намагалися комбінувати і прискоритися, мали кілька непоганих можливостей. Але другий пропущений м'яч в незрозумілій ситуації просто вбив нас. Сьогодні гра була до другого гола. Повинні зробити висновки і грати організованіше до кінця матчу.

Логінов? Програє команда, а не один футболіст. Після таких поразок ми будемо думати, що гірше всіх, а після перемог - що кращі. Потрібно проаналізувати гру, зробити висновки з хороших і поганих моментів. У спокійній обстановці подивлюся завтра матч і зможу відповісти на ваше вопрос.

Раніше думкою по матчу поділився захисник «Динамо» Томаш Кендзера.

Джерело: fcdynamo.com Сергій Стаднюк