Завтра 3

Забарний: «Можливо,« Дніпро-1 »утомлений після першого тайму»

Захисник «Динамо» - про матч 12-го туру УПЛ
Ілля Забарний / Фото - ФК Динамо Київ

Захисник «Динамо» Ілля Забарний поділився в ефірі Профутбол Digital думкою про причини видобутої перемоги в другому таймі матчу 12-го туру української Прем'єр-диги проти «Дніпра-1» (2: 0).

Ето була важка гра, хоча ми прекрасно розуміли, якою вона буде. Непростий суперник. Добре, що в другому таймі забили два м'ячі.

Що змінилося після перерви? Можливо, суперник втомився. До того ж, ми провели заміни, хлопці, які вийшли, додали. Це командна гра, кожен хто виходить у нас на заміну, тільки додає. Це позитивна риса нашої команди.

Кендзера в центрі захисту? Томаш - надійний, хороший центральний захисник. Мені комфортно грати з ним в парі, думаю, йому теж.

Претензія до мене від Бущана? Так це звичайний ігровий момент, щось не вийшло. Емоції в футболі - це нормально.

Раніше з приводу матчу висловився півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський.