15:40
Телемагазин
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Зеленський підписав закон про передачу телеправ клубам

Клуби самі можуть визначати транслятора матчів
Зеленський підписав закон про передачу телеправ клубам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон « Про внесення змін до Закону України з « Фізичної культури і спорту ».

По ньому відбулися зміни в регулюванні телетрансляцій спортивних заходів. Тепер же власником телеправ є не УАФ, як було раніше, а клуби-господарі поля. Вони тепер є безпосередніми організаторами ігор.

Відтепер в українському законодавстві поняття « спортивний захід » і « спортивне змагання » мають різне значення. Оскільки матчі УПЛ підпадають під поняття « спортивний захід », то тепер клуби самі можуть вирішувати, де проводити прямі трансляції поєдинків. 

Також вони можуть передавати права на трансляції матчів іншим трансляторам. Однак трансляторам забороняється вільно користуватися цими правами, в тому числі, через регламенти проведення змагань або інші документи, прийняті або затвердженні організаторами проведення змагань.

Відзначимо, що перед стартом сезону 5 клубів УПЛ виступили проти єдиного пулу. Це « Динамо », « Дніпро-1 », « Металіст », « Зоря » і « Рух ». Вони транслювали свої матчі на телеканалах медіагрупи 1+ 1. Решта 11 клубів транслювалися на Setanta Sports, яка виграла тендер на єдиний пул.

Джерело: Голос України Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: