Ковтун оцінив свій виступ на чемпіонаті світу

Український гімнаст зайняв сьоме місце в індивідуальному багатоборстві
06 листопада 2022р. 17:47
Ковтун оцінив свій виступ на чемпіонаті світу

Гімнаст Ілля Ковтун прокоментував свій виступ на чемпіонаті світу в Ліверпулі, де зайняв сьоме місце в індивідуальному багатоборстві:

«Фінал пройшов досить добре: я поліпшив результати. Були деякі невдалі моменти: на брусах і трохи на перекладині, але в цілому мій виступ був непоганим.

Моя тренер завжди говорить: якщо щось не виходить, не варто на цьому зациклюватися. Треба викинути це з голови і почати з чистого аркуша, а не нести проблеми з одного снаряда на інший

У перший день під час кваліфікації я викинув кілька елементів і зробив легшу вправу, але в фіналі, думаю, через те, що це був останній вид, вже було важко зібрати себе разом. Особливо враховуючи, що це один з найскладніших снарядів.

З плечем вже краще, але думаю, що після змагань ми зробимо обстеження або пройдемо лікування, щоб травма не погіршилася, і я зміг продовжувати показувати хороші результати».

Ковтун не зміг повторити свій успіх минулорічного чемпіонату світу, коли в багатоборстві він став третім.

Напередодні цього ЧС спортсмен був також налаштований вкрай рішуче і навіть заявив, що не планує повертатися з Ліверпуля без медалі турніру.

Єдину нагороду збірної України в Ліверпулі завоював Ігор Радівілов.

Джерело: Суспільне Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: