Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Стелла Захарова: «Якби таких людей як Олена Говорова у владі було більше, спорт у Києві рухався б краще»

Легенда українського спорту – про спорт у столиці України
22 листопада 2023р. 10:50
Стелла Захарова: «Якби таких людей як Олена Говорова у владі було більше, спорт у Києві рухався б краще»
Стелла Захарова / фото - Facebook

Нині віце-президент Української федерації гімнастики та президент Федерації спортивної гімнастики України, олімпійська чемпіонка 1980 року Стелла Захарова в інтервю XSPORT.ua розповіла про ситуацію з масовим спортом у Києві, та на чому, на її думку, владі міста варто зробити акцент у галузі спорту.

«На мою думку, керівництву м. Києва потрібно робити акцент на тих видах спорту, де завойовується найбільша кількість медалей. Київ - це мегаполіс і, на жаль, у ньому немає тренувальних залів для пріоритетних видів спорту. Тому необхідно будівництво спортивних об’єктів або виділення приміщень під ці зали з комунальної власності. Також потрібно виділяти кошти на придбання інвентарю для того чи іншого виду спорту. Наша молодь хоче займатись професійним спортом, але немає де цим займатись.

Для мене наразі задача номер один побудова професійного спортивного залу для занять спортивною гімнастикою як для професіоналів, так і для початківців. Ключовим питанням залишається придбання гімнастичного обладнання. Сподіваюсь, що у нашому великому місті найближчим часом будуть побудовані сучасні, професійні спортивні об’єкти для пріоритетних видів спорту.

Рухатись у цей бік дуже допомагає заступниця голови КМДА Олена Говорова, яка дуже активно працює над розвитком спортивного напрямку та інших справ міста. Думаю, що якби таких людей, як вона, було на багато більше, то спорт у Києві рухався б краще, швидше,та приносив швидкі результати».

Нагадаємо, що влітку на XSPORT були опубліковані три частини великого ексклюзивного інтерв’ю Стелли Захарової – про початок її легендарного спортивного шляху, Олімпійське золото та шлях після завершення кар’єри.


Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця