Українські дзюдоїсти завоювали три медалі на чемпіонаті Європи U-23
Grand Slam у Токіо. Заключний турнір 2023 прямому ефірі дивіться на XSPORT
Столиця Японії зібрала представницький склад учасників
01 грудня 2023р. 16:54
![Юлія Курченко Grand Slam у Токіо. Заключний турнір 2023 прямому ефірі дивіться на XSPORT](/upload/resize_cache/iblock/e03/916_537_2/e03da6f1175e6be79dae628fc570a508.jpg.webp)
Юлія Курченко / Фото - Facebook
2-3 грудня у Токіо відбудеться заключний турнір серії Grand Slam у поточному календарі змагань Світової серії дзюдо. Традиційно столиця Японії збирає дуже представницький склад учасників – понад 520 дзюдоїстів із 88 країн.
Потужним складом на змагання вирушила й українська збірна, яка налічує 7 спортсменів. На жаль, не матимуть змоги взяти участь у змаганнях лідери нашої команди – Богдан Ядов (до 66 кг) в Дар'я Білодід (до 57 кг), які продовжують відновлюватись після травм. Решта перших номерів збірної, які претендують на потрапляння на Олімпійські ігри до Парижа, змагатимуться в Токіо.
Прямі трансляції Grand Slam можна побачити на телеканалі XSPORT, а також на нашому YouTube-каналі. Початок 2 грудня о 08.30 за Києвом.
Коментарі 0