Вчора 6
Сьогодні 1
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Головні новини кіберспорту : Інші

1 - 24 38
1 2
Більше новин

Кіберспорт: новини, ігри, турніри, онлайн

Ще кілька років тому ніхто і подумати не міг, що комп'ютерні ігри перетворяться в повноцінний вид спорту і будуть приносити мільйони. Зараз кіберспорт підкорив світ і дуже активно розвивається.

Новини про кіберспорт, онлайн-трансляції, рейтинги і інформацію про турніри ви знайдете в цьому розділі.

Кіберспорт: види і турніри

Кіберспорт - це змагання з відеоігор. Брати участь можна індивідуально або в команді. Найпопулярніші кіберспорт-ігри: Dota 2, CS: GO, League of Legends, Fortnite, PUBG, Valorant, Apex Legends, Warface, FIFA. Існує кілька дисциплін в кіберспорті: шутери, стратегії, файтинги, симулятори та інші.

Турніри з кіберспорту транслюються в онлайн-форматі. Найбільші змагання збирають біля екранів багатомільйонну аудиторію з усього світу. Кіберспортсмени, які здобули перемогу в турнірі, отримують грошову винагороду. Призовий фонд кіберспортивних змагань досягає кілька десятків мільйонів доларів. Зараз найпрестижнішими турнірами вважаються чемпіонат світу з League of Legends і The International по Dota 2.

Команда кіберспортсменов може включати від 1 до 15 осіб. У неї входять капітан, тренер і гравці.

Кіберспорт в Україні був визнаний офіційним видом спорту 7 вересня 2020 року. Також у нас функціонує Федерація кіберспорту України, яка організовує і регламентує змагання, допомагає кіберспортсменам знайти команду і займається розвитком кіберспорту. Українець Олександр Костильов під ніком s1mple є світовою зіркою кіберспорту. Він неодноразово потрапляв в рейтинг кращих гравців світу і ставав переможцем престижних змагань.

Новини кіберспорту України і світу

На онлайн-порталі XSPORT.ua регулярно з'являються свіжі новини з кіберспортівного світу. У нас ви знайдете :

  • результати турнірів ;
  • рейтинги ;
  • новини індустрії ;
  • відомості про оновлення від розробників ігор ;
  • інформацію про нові турніри ;
  • онлайн-трансляції ;
  • прогнози на кіберспорт ;
  • інтерв'ю кіберспортсменов.

Слідкуйте за одним з найбільш прогресивних видів спорту разом з XSPORT.ua!

Читайте далі