14:40
Телемагазин
14:45
Богатирі

Два українця зіграють у верхній сітці найбільшого турніру з Dota 2

Призовий фонд становить понад $ 40 млн
11 жовтня 2021р. 18:10
Два українця зіграють у верхній сітці найбільшого турніру з Dota 2

У Бухаресті завершився груповий етап The International з дисципліни Dota 2. За його підсумками у верхню сітку турніру вийшли Invictus Gaming, OG, T1, PSG.LGD, Secret, Vici Gaming, а також обидва представники СНД Virtus.pro і Team Spirit, спонсором яких є провідний кіберспортивний букмекер Parimatch. Всі ці команди вже заробили мінімум по 800 тисяч доларів, але попереду їх чекають ще більші суми. Нагадаємо, що призовий фонд становить понад $ 40 млн, з яких $ 18,2 млн отримає переможець.

Важливо відзначити, що в складі Team Spirit виступають два гравці з України. Ілля Yatoro Мулярчук і Мирослав Miroslaw Колпаков - єдині представники країни на цьому турнірі. Вже 12 жовтня вранці їм належить зіграти проти Invictus Gaming з Китаю. На сайті Parimatch всі фанати вже зараз можуть зарядити свій прогноз на майбутній поєдинок.

The International - найбільший кіберспортівний турнір не тільки по Dota 2, але і у всій ігровій індустрії. Поточні змагання десяті - ювілейні. За цією подією кожен день стежать мільйони фанатів кіберспорту. Чи не пропусти трансляції на Twitch і болю за свої улюблені команди!

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: