22:30
live
Інформаційний марафон
00:20
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Esports Club Kyiv проводить ребрендинг і стає IKLA

Кіберспортивна організація EC Kyiv ставить амбітні цілі на подальші роки
05 жовтня 19:57
 Esports Club Kyiv проводить ребрендинг і стає IKLA

Кіберспортивна організація EC Kyiv змінює назву, фірмовий стиль, позиціонування і ставить амбітні цілі на подальші роки.  

4 жовтня українська кіберспортивна організація Esports Club Kyiv презентувала ребрендинг. Команда отримала новий фірмовий стиль і назва: IKLA. У команді також перейшли на нове позиціонування і стверджують, що тепер вони більш непередбачувані і цілеспрямовані. 

Легенда IKLA — це команда кіберсамураїв, які починали свій великий шлях в андерграундних ігрових клубах Києва. Згодом, отримавши ігрову мудрість і нагострив свої ікла, стали на новий шлях – команди світового рівня. 

Перший матч з новим брендом команда проведе вже 10 жовтня в рамках Elisa Invitational Fall 2022.

«Ми входимо в новий етап розвитку нашої організації. Ребрендинг допоможе нам розширювати географію уболівальників і з часом привернути увагу глобальних партнерів і спонсорів! Оновлена назва залишає за нами українське коріння і надає більш агресивну тональність бренду. Яскравий стиль, виконаний в кольорах м'яти і мадженти, допоможе бренду виділятися серед інших команд на будь-якому івенті та в магазинах з ігровою продукцією. У планах багато цікавих ідей, як в плані медіа, так і в розширенні бізнесу. Цей логічний крок вперед допоможе нашій організації домагатися стратегічних цілей».
 - CEO IKLA Максим Беднарський.

Esports Club Kyiv були засновані в січні 2020 року. Основні досягнення колективу: перше місце на Esports Tour 2022 Series 2, ESEA Autumn 2020 Cash Cup 2 Європа, ROG Spring Cup 2021, META Open Spring 2021, LEGION UPEA Russian Championship 2021 Finals.

Також кияни представляли Україну на Чемпіонаті світу – IESF World Championship 2021, де зайняли 3 місце. EC Kyiv довго займали 1 місце в рейтингу кращих команд України, а також стабільно знаходяться на 50 місці в рейтингу кращих команд світу.

Слідкуйте за IKLA в соцмережах:

Instagram

Facebook

Twitter

Telegram

YouTube

Twitch

Tik Tok

Link

 
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: