Поки МОК думає. Під Соледаром загинув віце-президент Федерації альпінізму і скелелазіння України

Олександру Заколодному було 35 років
30 січня 13:15
Поки МОК думає. Під Соледаром загинув віце-президент Федерації альпінізму і скелелазіння України

В кінці січня стало відомо про ще одну втрату для українського спорту, в боях під Соледаром загинув 35-річний віце-президент Федерації альпінізму і скелелазіння України - Олександр Заколодний. Українець носив звання майстра спорту з альпінізму, був чемпіоном світу та України, учасником безлічі експедицій.

Титулований спортсмен з перших днів повномасштабного вторгнення вирушив на фронт добровольцем і захищав рідну для нього Харківську область, пізніше його перевели на Донецький напрямок.

Разом з Олександром, 21-го січня загинув його друг і побратим - ще один український альпініст Григорій Григор'єв. Сім'ям загиблих досі не вдалося забрати тіла з поля бою.

Раніше повідомлялося про те, що в МОК вирішили підтримати росіян і готують для них спеціальну систему квот на ОІ-2024НОК Китаю підтримав ініціативу МОК, а ось Польща і ряд інших країн висунутий ультиматум, якщо росію допустять до Ігор в Парижі.

Також свою позицію озвучив і Президент України Володимир Зеленський, запросивши голову МОК Томаса Баха в Бахмут. Президент НОК Вадим Гутцайт, в свою чергу, заявив, що росіянам не місце в міжнародному спорті.

Женя Євдокимова
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
31 січня 2023р. 08:30
Під Бахмутом та Соледаром гинуть кращі люди України, а росія тим часом утилізує там своє сміття.

X-Video: