Зеленський провів зустріч з Шевченком, Усиком та Світоліною

Легендарні українські спортсмени є послами платформи UNITED24
29 листопада 2022р. 13:40
Зеленський провів зустріч з Шевченком, Усиком та Світоліною
Володимир Зеленский / Фото - Facebook
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з послами платформи UNITED24, серед яких були легендарний футболіст Андрій Шевченко, лідер боксерського хевівейта Олександр Усик і екс-перша ракетка України Еліна Світоліна. Про це повідомляє Telegram-канал Зеленського.

«Жахлива війна проти нашої країни триває, і з настанням зими з'явилися нові виклики. Разом з послами фандрейзинговой платформи UNITED24 Андрієм Шевченка, Олександром Усиком, Скоттом Келлі, Еліною Світоліною, Лієвом Шрайбером і Тімоті Снайдером, керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком обговорили подальші кроки підтримки України».


«Зокрема, фандрейзинг на генератори для лікарень. Адже через постійні ворожих ударів по енергетичній структурі українські лікарі змушені оперувати при світлі ліхтариків. Повинні зберігати єдність світу з підтримки України, щоб пройти цей складний період. І я впевнений на сто відсотків, що ми переможемо. Спасибі амбасадорам UNITED24 за все, що ви робите для України і українців».


Нагадаємо, благодійна платформа UNITED24 по всьому світу збирає кошти на допомогу силам оборони України, мирним жителям, які постравждали, та на відновлення інфраструктури.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
29 листопада 2022р. 16:38
Билый стол та чорний комп у президента - це завжди к грошам, причому дуже великим. Мабуть тре поставити билый стил та чорный компутер. Де грошi узяти на стил та комп?
29 листопада 2022р. 16:30
А де зустрич була? Шевченко мабуть в Англии, Свитолина у Франции, Усик у США, а сам президент десь на Кипри? Чи уси в Украйини пышаються та йеднаються? Га? Чи шо? Де воно отакэ усэ було? Хто зна - скажить, де уси булы?

X-Video:

20 січня 13:38