Вчора 3
Сьогодні 5
Завтра 5

Україна вийшла до чвертьфіналу відбіркового турніру ЧС-2024 з пляжного футболу

У другому турі групового турніру українці обіграли Польщу 3:2, для отримання путівки залишилось зробити один крок
07 липня 2023р. 00:18
фото - АПФУ

Після вчорашньої перемоги в овертаймі над збірною Іспанії (4:3) підопічні Миколи Костенка і Олександра Корнійчука здолали і команду Польщі 3:2, цього разу в основний час.

Після першого періоду українці вели 1:0 завдяки точному удару головою Ігоря Левченка. У другому періоді поляк Лось зрівняв рахунок, проте Андрій Борсук повернув перевагу Україні. Поляки зрівняли рахунок у більшості після вилучення нашого голкіпера Андрія Неруша. Вирішальним епізодом у матчі став красивий гол «бісиклетою» у виконанні Олега Зборовського за дві хвилини до завершення основного часу — перемога українців з рахунком 3:2.

У іншому матчі групи Іспанія обіграла Литву 7:2, що автоматично вивело збірну України до чвертьфіналу відбіркового турніру.

06.07.23. Баку. Група B. 2 тур

УкраїнаПольща – 3:2

Голи: Левченко, 9, А. Борсук, 21, Зборовський, 34 – Лось, 17, Гас, 25

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Згідно регламенту на Чемпіонат світу 2024 до ОАЕ від Європи потраплять переможці чвертьфіналів відбіркового турніру. Суперник збірної України у 1/4 фіналу визначиться за підсумками 3-го туру групового турніру.

Чемпіонат світу з пляжного футболу пройде з 15 по 25 лютого 2024 року у Дубаї, ОАЕ.