18:55
Вихід Дракона. Художній фільм
18:20
Гандбол. Бундесліга. Вецлар - Кіль

Українські стрибуни у воду звернулися до Гутцайта зі скаргою на шантаж, погрози і приниження з боку тренера

Раніше Ілля Кваша розкритикував Федерацію
11 липня 13:06
Українські стрибуни у воду звернулися до Гутцайта зі скаргою на шантаж, погрози і приниження з боку тренера
Ілля Кваша / Фото - facebook.com/illya.kvasha

Офіційний сайт Федерації України зі стрибків у воду поділився відкритим листом спортсменів, які виступають з різкою критикою головного тренера збірної Іллі Кваші.

Раніше після чемпіонату світу Кваша розкритикував дії Федерації, які, на його думку, завадили продемонструвати найкращий результат.

«Шановний Вадиме Марковичу! Звертаємося до Вас, як до людини, яка особисто пройшла шлях від спортсмена, тренера, президента Федерації до «спортивного» Міністра, а отже сподіваємося бути почутими. Вже понад півроку наш вид спорту не може ефективно функціонувати через чвари, якi точаться між головним тренером Іллєю Квашею і нами, спортсменами.

Шантаж, погрози та приниження – стали нормою у спілкуванні з тими з членів збірної, хто хоч трохи має залежність від поточної ситуації з відбором, місцем перебування, обраним для тренувань та іншими питаннями, що потребують виконання домовленостей для їх вирішення. Від таких «нововведень», страждають не лише результати, а кожен з нас.

І. Квашею, повністю знецінюється роль особистого тренера, таке ставлення є просто неприпустимим. Бо замість того, щоб і так в умовах війни знаходити моральні сили для адаптації до нових реалій та використовувати наявні оптимальні умови для тренування, швидкого відновлення змагальних програм, фізичного та психологічного стану, входження в бойову форму, необхідну для участі у відповідальних стартах чемпіонатів світу та Європи, ми разом з тренерами, щоденно переживаючи за рiдних, які залишилися в Україні, переживаємо ще і за себе та тренерів, які знаходяться у постійному стресі від висування нових i нових умов, які не співпадають з нашими сумісними визначеними раніше та погодженими планами підготовки. За останні місяці ми сповна відчули всі «переваги» нового головного тренера, який за цей час зумів роз'єднати команду, посіяти паніку та принести напругу та стрес у звичний тренувальний процес.

[…]

Просимо звернути увагу на складну для нас ситуацію та наші прохання:

1. Всі «розбірки» перенести на кінець сезону, адже попереду ще один важливий старт – чемпіонат Європи з водних видів спорту.

2. Дозволити нам тренуватися з нашими особистими тренерами за індивідуальними планами.

3. Позбавити нас невиправданого тиску, залякування та пресингу з боку головного та старших тренерів штатної збірної національної команди України зі стрибків у воду, яким більшість спортсменів основного складу не довіряють ані свою кар'єру, ані безпеку життя та відповідальність за нас, як написано в наказах Мінмолоді на участь в заходах.

Враховуючи те, що до вiдбiркових змагань до Олімпійських ігор залишилося вже менше року, а в таких умовах та з таким відношенням керівництва збірної до спортсменів і тренерiв, які є сьогодні, важко гарантувати високий рівень здобуття лiцензiй та боротьби за місця в фіналах і медалі.

Віримо, що будемо почутими! З повагою Анна Письменська, Олег Колодій, Станіслав Оліферчик, Данило Коновалов, Євген Науменко, Богдан Чижовський, Олексій Середа, Кiрiлл Болюхо, Софія Лискун, Ксенія Байло, Данило Аванесов, Вікторія Кесарь».

Відзначимо, що серед учасників чемпіонату світу підпис не поставив лише Олександр Горшковозов, який готувався до змагань під керівництвом Кваші.

Варто нагадати, що головного тренера обирає не Федерація, а Міністерство молоді та спорту на конкурсній основі.

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: