Це неймовірно! Фонд Владислава Гераскевича передав військовому госпіталю 78 коробок вологих медичних серветок

Один з кращих скелетоністов світу заявив, що ціна цієї гуманітарної допомоги 168 тисяч гривень
03 серпня 2022р. 13:17
Це неймовірно! Фонд Владислава Гераскевича передав військовому госпіталю 78 коробок вологих медичних серветок
Владислав Гераскевич/Фото: НОК України

Напередодні Фонд знаменитого українського скелетоніста Владислава Гераскевича (4-е місце на юніорському ЧС, 12 і 18 місця на ОІ, 10 місце на ЧЄ) передав одному з військових госпіталів України 78 коробок вологих медичних серветок. 

У своєму Instagram Владислав зазначив, що ціна даної гуманітарної допомоги досягає 168 000 гривень.

Нагадаємо, що батько Владислава Гераскевича президент Всеукраїнської Федерації бобслею і скелетона (ВФБС) напередодні в черговий раз образив XSPORT.ua в коментарях в соціальних мережах (коллег з ресурсу Трибуна ми вважаємо відмінними конкурентами, а сам сайт – одним з кращих ресурсів про спорт в Україні – прим. XSPORT.ua).

Інформація про те, що ВФБС зараз розбирається з допінговим скандалом ніяк не пов'язана з висловлюваннями Михайла Гераскевича. Коментар під новиною про це на нашому сайті не відповідає дійсності.

Наша редакція сьогодні направила офіційні запити в ВФБС на ім'я Михайла Гераскевича, а також в Міжнародну федерацію бобслея і скелетона (IBSF) з проханням прокоментувати всі останні події. У разі відсутності у відповіді Михайла Дем'яновича характерних для нього образливих і принизливих оборотів, ми обов'язково опублікуємо коментарі президента Всеукраїнської Федерації бобслею і скелетону.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: