Вчора 6
Сьогодні 4
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Все про спортивну риболовлю : Інші

Спортивна рибалка: новини, відео, онлайн

Риболовля - це не просто вид відпочинку на природі, а й повноцінний вид спорту. Новини про спортивну риболовлю шукайте на сайті XSPORT.ua.

Спортивна рибалка: правила і короткі відомості

Спортивна рибалка - це змагання, які полягають у виловлюванні риби з водойм. Для лову риби використовують вудки і спінінги. Переможцем стає той, хто зумів зловити найбільший улов за певний час.

Спортивна риболовля відрізняється від звичайної тим, що учасники змагань мають високий рівень майстерності і мають професійне спорядження, яке повинно відповідати вимогам турніру. Важливим принципом спортивної риболовлі є формат «зловив-відпустив»: учасники не забирають рибу додому, а відпускають її назад у водойму. Також важливо дбайливо ставитися до риби і не шкодити їй.

Змагання зі спортивної риболовлі проходять на різних водоймах: річки, моря, озера. Регулярно проходить чемпіонат світу і чемпіонат Європи зі спортивної риболовлі.

Існує кілька видів рибного лову, наприклад, з берега або з човна. Крім цього, проводяться змагання, де учасники демонструють техніку володіння снастями - це називається нахлистовий кастинг.

Потрапити в спортивну риболовлю може будь-який бажаючий. Для цього потрібно володіти певним рівнем майстерності, мати відповідні снасті і приєднатися до рибальського клубу, який проводить турніри.

Спортивна риболовля на XSPORT.ua

У цьому розділі ви знайдете найцікавіше зі світу спортивної риболовлі :

  • новини ;
  • відомості про рекордні улови ;
  • рейтинги ;
  • корисні поради від експертів ;
  • онлайн-трансляції змагань ;
  • захоплюючі відео з рибного лову.

Крім того, на нашому телеканалі виходить ряд цікавих програм про риболовлю, наприклад «Рибалка в мегаполісі». Тому якщо ви хочете стати гуру в спортивній риболовлі, залишайтеся з нами!

Читайте далі