Вчора 0
Сьогодні 0

Алькарас здобув перемогу в самому пізньому матчі в історії US Open та вперше в кар'єрі вийшов в півфінал Шолома

19-річний іспанець в п'ятисетовому трилері обіграв Сіннера
08 вересня 2022р. 10:54
Карлос Алькарас / Фото - bloomberg
Четверта ракетка світу, 19-річний іспанськиц тенісист Карлос Алькарас здобув перемогу в чвертьфіналі US Open-2022, обігравши 13-го номера рейтингу ATP, італійця Яннік Сіннера

Алькарас переміг Сіннера з рахунком 6:3, 6:7 (7:9), 6:7 (0:7), 7:5, 6:3.

Тривалість матчу склала 5 годин 18 хвилин. За цей час Алькарас виконав чотири ейса і допустив п'ять подвійних помилок. Він реалізував 10 брейк-пойнтів з 25 (відсоток реалізації склав 40%). На рахунку Сіннера вісім ейсів і 11 помилок на подачі. Він використав сім брейк-пойнтів з 16 (44%).

Відзначимо, що цей матч завершився в найпізніший час в історії американського мейджора

У півфіналі Алькарас зустрінеться з американцем Френсісом Тіафо, який напередодні обіграв росіянина Андрія Рубльова (7:6 ( 7: 3 ), 7:6 (7:0), 6: 4).