16:40
Телемагазин
15:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Барком-Збірна України U-18 - МХП-Вінниця. Пряма трансляція

Азаренко – про бан росіян та білорусів на Wimbledon: «Ми змарнували шанс продемонструвати, наскільки спорт може об’єднувати»

Представників країн-агресорів не допустили до змагань на трав’яному покритті в Великій Британії
03 серпня 19:01
Азаренко – про бан росіян та білорусів на Wimbledon: «Ми змарнували шанс продемонструвати, наскільки спорт може об’єднувати»
Фото: j48tennis.net

Переможниця двох турнірів серії Великого Шолому Вікторія Азаренко вважає, що відстороняти представників росії та білорусі від Wimbledon не було доречним:

Я думаю, що люди змарнували велику можливість продемонструвати, наскільки спорт може об’єднувати. Я гадаю, що ми проґавили цей шанс, але, я сподіваюся, ми все ще зможемо показати це.

Як я з цим впоралась (щодо бану Wimbledon)? Я завжди намагаюся знаходити рішення, не обмежуючись лише собою в цьому випадку, а керуючись тим, що може бути краще, адже я люблю допомагати людям. Мені подобається знаходити вирішення у складних ситуаціях. Я думаю, що було важко, так як це абсолютне ігнорування (невігластво) та недбалість з боку інших сторін. Я думаю, що це було важко переварити, тому що ти приходиш із варіантами, можливостями та своїм серцем, і це зустрічається в основному з «нас-це-не-хвилює»-реакцією.

Але ми всі йдемо далі. Це не змінило мого погляду та мого сприйняття, коли йдеться про допомогу людям, і не зміниться. Я не вірю, що ця частина мене коли-небудь зникне, тому ми просто будемо рухатимемося далі.

Представниця Ангеліни Калініною розповіла, що українка готова дебютувати за національну збірну.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 серпня 2022р. 21:37
ПіZда недоумкувата

X-Video: