Вчора 0
Сьогодні 0

Берреттіні в божевільному матчі переграв Алькараза і вийшов в четвертий раунд Australian Open

Італієць на характері провів зустріч проти 31-ї ракетки світу<br>
21 січня 2022р. 10:59
Маттео Берреттіні / Фото - ATP
Сьома ракетка світу, італійський тенісист Маттео Берреттіні, d третьому раунді Australian Open переміг іспанця Карлоса Алькараза з рахунком 6:2, 7:6 (3), 4:6, 2:6, 7: 6 (5).

За трохи більше 4 години матчу Берреттіні оформив 10 ейсів і три брейка, двічі помилившись при подачі. У свою чергу, 31-й номер рейтингу АТР 12 разів подав навиліт і реалізував чотири брейк-пойнта, дев'ять разів допустивши подвійну помилку.

Після цієї перемоги рахунок в особистих зустрічах тенісистів став 2: 0 на користь іспанця.

Відзначимо, що на початку п'ятого сету італієць отримав травму, підвернувши ногу. Іспанець відразу підбіг на допомогу своєму супернику. Потім Берреттіні взяв медичний перерву.

У четвертому раунді Australian Open Алькараз зустрінеться або з американцем Себастьяном Кордой, або з іспанцем Пабло Карреньо-Бустой.

Раніше канадський тенісист Денис Шаповалов в третьому раунді Australian Open переграв американця Рейлі Опілку (7:6 (4), 4:6, 6:3, 6:4).