Вчора 0
Сьогодні 0

Джокович без особливих зусиль переміг Кецмановіча і пройшов в півфінал турніру в Белграді

Лідер світового рейтингу впевнено руїгається по домашньому турніру
23 квітня 2021р. 17:46

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович, Обіграв свого співвітчизника Міоміра Кецмановіча ( 47-й рядок рейтингу ATP ) з рахунком 6: 1, 6: 3 в чвертьфіналі турніру в Белграді. Нагадаємо, що в попередньому раунді Ноле розібрався з корейцем сонво Квон.

За 1 годину 15 хвилин матчу лідер світового рейтингу виконав три ейса, одного разу помилився при подачі і зробив п'ять брейків, а 21-річний Кецмановіч один раз подав навиліт, допустив дві « подвійні » і відібрав один гейм на подачі суперника. Це була перша гра сербських тенісистів один з одним.

У півфіналі змагань Serbia Open Джокович схрестить ракетки з переможцем пари Аслан Карацев ( Росія ) – Джанлука Магер ( Італія ).

Нагадаємо, що Новак запевнив, Що саме підтримка домашньої публіки змушує його викладатися на максимум.