Джокович: «Дуже радий, що можу поборотися за ще один великий трофей»

Сербський тенісист вийшов у фінал Підсумкового турніру ATP
20 листопада 2022р. 08:30
Джокович: «Дуже радий, що можу поборотися за ще один великий трофей»

Колишня перша ракетка світу Новак Джокович прокоментував перемогу над Тейлором Фріцом і вихід у фінал Підсумкового турніру ATP:

«Я дуже радий, що можу поборотися за ще один великий трофей, один з найбільших, які є в нашому спорті. Поки що це відмінний тиждень для мене. Чотири перемоги в чотирьох матчах. Звичайно в останній грі сезону, я збираюся викластися по повній. Я буду намагатися з усіх сил.

Мені подобається той факт, що я зміг виграти у Медведєва у виснажливій боротьбі, а потім повернутися на наступний день після не такого тривалого відновлення і виграти ще один напружений матч у Фріца в двох сетах. Це те, що в якійсь мірі визначало мою кар'єру протягом багатьох років. У мене були подібні ситуації, коли мені вдавалося відновитися і здобути кілька великих перемог.

Звичайно, я хотів би виграти титул, але я не буду єдиним гравцем, який буде бажати домогтися цього на корті. Сподіваюся, мені вдасться зіграти на тому рівні, на якому я провів більшу частину матчів на цьому тижні, і отримати трофей.

Мій фізичний стан явно відрізняється від більшості матчів, де я відчував себе більш свіжим. Сьогодні я дійсно відчував тяжкість в ногах, трохи більше, ніж в будь-який з попередніх днів тижня. Я знав, що спочатку в цьому поєдинку, я не буду найсвіжішим і мені доведеться знайти спосіб по-іншому вибудувати свою гру, з урахуванням відсутності швидкості реакції на корті сьогодні і з огляду на його потужну подачу.

Скажімо так – я відчував себе не кращим чином в ігровому плані. Фізично я був в порядку. Не дуже добре і не дуже погано. Я не відчував, що був занадто виснажений, що не міг грати. Насправді, навпаки, я був в порядку і міг би зіграти ще один сет, без проблем. Я просто відчував, що б'ю по м'ячу не так чисто, як протягом усього тижня. Це також пов'язано з більш важкими ногами, більш слабкою реакцією. У той же час я думаю, що такі перемоги цінуються подвійно, тому що ти не дуже добре себе почуваєш на корті в ігровому плані, але тобі все одно вдається виграти у класного гравця два тай-брейки. Звичайно, я повинен бути задоволений цим».


У фіналі Джокович зіграє проти Каспера Рууда.

Відеоогляд півфінальних матчів ATP Finals.

Джерело: БТУ Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: