Вчора 0
Сьогодні 0

Еванс познущався над суперником і приніс Великобританії перше очко в матчі з Німеччиною

Даніель віддав Петру Гойовчіку всього три гейми
30 листопада 2021р. 18:28

Великобританія вийшла вперед в чвертьфінальному матчі Кубка Девіса проти Німеччині Очко команді приніс. Даніель Еванс, Який розгромив Петра Гойовчіка - 6: 2, 6: 1.

Теннісисти провели на корті 57 хвилин. За цей час Еванс виконав 4 подачі навиліт, жодного разу не помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 5 брейк-поінтів. Його суперник зробив 5 ейсів, 7 разів помилився при введенні м'яча в гру і не виграв жодного гейму на прийомі.

Таким чином, рахунок в матчі Великобританія - Німеччина став 1: 0. Наступними на корт вийдуть перші номери команд Янн-Леннард Штруфф (Німеччина) і Кемерон Норрі (Великобританія).

Нагадаємо, першим півфіналістом Кубка Девіса стала збірна Хорватії.