Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Гуркач: « Я радий, що виграв у Медведєва і що зробив це на такому особливому корті »

24-річний поляк – про вихід в чвертьфінал Wimbledon
06 липня 2021р. 19:56
Хуберт Гуркач / Фото - thenewzealandtimes
18-я ракетка світу поляк Хуберт Гуркач прокоментував сенсаційну перемогу в 1/8 фіналу Wimbledon над росіянином Данилом Медведєвим ( 6: 2, 6: 7, 6: 3, 3: 6, 3: 6 ).

« Вчора ми з Данилом боролися на другому корті, а сьогодні догравали тут. Це був важкий матч, Медведєв – друга ракетка світу, він серйозний суперник. Я радий, що виграв і що зробив це на такому особливому корті, як Центральний корт Wimbledon. Це вперше в моїй кар'єрі, коли ось так в четвертому сеті мій матч був зупинений. Я зміг попрацювати з фізіотерапевтом, ми поспілкувалися з тренером і обговорили, що не працювало у вчорашньому матчі і що я можу поліпшити сьогодні. Думаю, що сьогодні я непогано попрацював. Те, що публіка мене так підтримувала сьогодні, це дуже надихає. Я сподіваюся, що вони будуть підтримувати мене і завтра. Я дуже люблю грати на таких аренах, коли приходить багато людей. Це саме те, що мені подобається в тенісі ».

« Я не думаю, що той факт, що я грав сьогодні на Центральному корті – це негативний фактор перед чвертьфіналом з Роджером Федерером. Навпаки, мені здається, що це якраз і допоможе мені, тому що я пристосувався до умов під дахом, до умов на цьому корті, побачив, який тут відскік, як впливають вболівальники. Я думаю, що це корисний досвід. Ви очікували почути іншу відповідь? Що ж, вибачте тоді ( сміється ). Перед Вімблдоном я не виграв жодного одиночного матчу на траві, але я багато тренувався, зіграв в парі з Феліксом Оже-Альяссімом, ми були в фіналі в Галле. Я намагався попрацювати над своєю грою на траві і, думаю, що провів достатньо часу, щоб підійти підготовленим до Wimbledon ».

« Тепер мені потрібно продумати тактику, будемо говорити про це з тренером, щоб я був максимально готовий завтрашньому матчу. Федерер – особливий гравець, він надихав мене грати в теніс, тому це буде приголомшливий матч для мене. Безумовно, я буду виходити на корт і намагатися показати свій кращий теніс, дати собі максимальний шанс для перемоги. Чи буду я нервувати перед матчем? Ні ні. Ми вже грали в Індіан-Уеллс, там виграв він, але я набрався досвіду. Тепер я постараюся показати все, що в моїх силах ».

Нагадаємо, 5 липня їх матч через дощ перервали за рахунку 3: 4 в четвертому сеті і дограли сьогодні на Центральному корті.

У чвертьфіналі турніру в Великобританії Гуркач зустрінеться з легендарним швейцарцем Роджером Федерером, Який напередодні впевнено переграв Лоренцо Сонего.

Джерело: btu.org.ua Володимир Кириченко