Калініна прокоментувала вихід до півфіналу турніру в США

Ангеліна зробила камбек у матчі з Паррі
02 березня 13:52

Ангеліна Калініна висловилася про перемогу над Діан Паррі у чвертьфіналі турніру серії WTA250 в американському Остіні:

Як мені вдалося змінити хід поєдинку на свою користь? Поняття не маю (сміється). Чесно, я поняття не маю. Я просто боролася, боролася, боролася. Я весь час програвала і програвала. Я думала: «О, Боже, дівчинко, минуло тільки 45 хвилин. Ти можеш ще трохи пограти?». І ось так, розіграш за розіграшем... Не знаю, яким дивом я виграла той другий сет. Моя суперниця почала цей матч дуже добре, її різані удари були неймовірними. Мій чоловік, коли я розігрівалася перед матчем, він пробивав мені різані, але його різані просто смішні порівняно з її ударами (всі сміються). Тож я була абсолютно не готова до такого рівня. Але, слава Богу, я знайшла ритм. Тому я хочу віддати їй належне, Паррі грала неймовірно.

Що я собі говорила, щоб не втрачати надію і залишатися в грі? Якщо говорити про ментальну стійкість, я багато чому навчилася у топгравців. Я багато грала з ними минулого сезону. Був матч, у якому я вигравала 5-1, а моя суперниця обіграла мене 7-6. Тож вони ніколи не здаються, у жодному розіграші. Тому, якщо хочеш перемогти, ти повинна викладатися на 100% у кожному моменті, інакше тебе обіграють. Разом із цим я також навчилася того, що і повернутися в матч можна завжди.

Нагадаємо, що Марта Костюк у чвертьфіналі змагань у Сан-Дієго перемогла росіянку.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший