Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Калініна: «Я була дуже пригнічена більшу частину матчу з Возняцкі»

Українська тенісистка – про вихід до третього раунду турніру в Чарльстоні
04 квітня 10:24
Калініна: «Я була дуже пригнічена більшу частину матчу з Возняцкі»
Ангеліна Калініна / Фото - Yahoo
Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№33 WTA) поділилася емоціями після перемоги над датчанкою Каролін Возняцкі (№126 WTA) у другому раунді турніру WTA 500 у Чарльстоні.

«Сьогодні був зовсім інший матч, якщо порівнювати з нашим поєдинком у Майамі. Тоді ми зіграли 3 години 20 хвилин або щось таке. І це було дуже тяжко. Мав матчбол. Я була дуже пригнічена більшу частину матчу майже до кінця другого сета. Потім я якось переламала ситуацію і справді це був дуже складний матч. Сьогодні, я думаю, було краще з мого боку, бо ми вже обидві знали один одного. Це одна з причин, а також те, що сьогодні було зовсім інше покриття – ґрунт, а не хард. Тож, гадаю, сьогодні я краще використовувала свої сильні сторони, ніж у Майамі».


Тут досить унікальний турнір із цим зеленим або сірим ґрунтом. Як відбувається адаптація до покриття після хардових кортів Майамі?

«По-перше, так, це перший турнір на ґрунті цього року. Тут дуже слизьке покриття, тому під час гри потрібно постійно стежити за своїми ногами, бо якщо ти надто сильно ковзаєш, то майже вилітаєш із корту. Так що так, з пересуванням тут справді складно для всіх. Дуже важливо знайти правильний ритм руху ніг, щоб якнайактивніше грати. Думаю, річ ще й у тому, де ти граєш, як ти граєш, бо на харді іноді досить просто добре і сильно вдарити, а тут треба бити сильно і водночас розумно. Тому що якщо ти втрачатимеш позицію на такому покритті як тут, ти дуже ковзатимеш за межі корту».


У третьому колі Калініна зіграє із росіянкою Дар'єю Касаткіною.

Раніше українка Леся Цуренко програла у другому колі турніру у Чарльстоні.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця