Україна - Румунія: чи потрапить збірна зі Світоліною до елітного раунду Кубка Біллі Джин Кінг?
Капітан збірної України очікує на складний матч з Румунією у Кубку Біллі Джин Кінг
Філіма вважає, що перший день стане ключовим
12 квітня 10:01
![Капітан збірної України очікує на складний матч з Румунією у Кубку Біллі Джин Кінг](/upload/resize_cache/iblock/992/916_537_2/992a4afb577bef894cfcf06e5f9f6d6c.jpg.webp)
Фото: ITF
Капітан жіночої команди України Михайло Філіма
висловився про матч зі збірною Румунії у Кубку Біллі Джин Кінг:
На мій погляд, це буде важкий матч. Командне змагання це завжди дуже хвилююче. Тут зіграють дві сильні збірні.Що стосується підготовки до матчу, у нас тут є всі умови. Чудова територія готелю поруч із тенісним центром. Ми не втрачаємо час на затори, тож у нас є все, щоб якісно підготуватися.
Я думаю, що кожен матч буде дуже, дуже важливий для обох команд. Для мене більш ніж важливими будуть обидва одиночні матчі в перший день. Можливо, в останньому парному матчі у нас буде трохи більше шансів, тому що сестри Кіченок, добре провели минулий вік-енд у Чарльстоні, де дійшли до фіналу. Подивимося, ніхто не знає, як усе складеться.
Нагадаємо, що 12-13 квітня національна команда України зіграє з Румунією.
Коментарі 0