Класики не буде. Федерер « з баранкою » програв у чвертьфіналі Wimbledon

У Джоковича з'явився прекрасний шанс зрівнятися зі швейцарцем за кількістю ТБШ
07 липня 2021р. 20:35
Федерер на тлі Джоковича з трофеєм чемпіона Wimbledon / Фото: Getty Images

восьмиразовий переможець Wimbledon Роджер Федерер завершив свої виступи на турнірі в чвертьфіналі. 39-річний швейцарець програв поляку Хуберту Хуркачу ( АТР 18 ) – 3: 6, 6: 7 ( 4 ), 0: 6.

У першій партії Федерер регулярно відчував труднощі на своїй подачі, що в підсумку призвело до програного гейму в середині сету, який і визначив його результат – 3: 6 на користь представника Польщі. У другій партії Федерер зробив ранній брейк, вів 4: 1, але дозволив супернику повернутися в гру, а потім і зовсім виграти тай-брейк з рахунком 4: 7. Заключна партія перетворилася в формальність. Упевнений, навіть нейтрально налаштованим по відношенню до Федереру уболівальників було складно дивитися на те, як швейцарець програє гейм за геймом і з підсумку поступився з так званої « баранкою » – 0: 6.

Матч тривав 1 годину і 51 хвилину. За цей час Федерер виконав 5 подач навиліт, допустив 3 подвійні помилки і виграв 1 гейм на прийомі. Його суперник зробив 10 ейсів, 3 рази помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 5 брейк-поінтів.

У своєму першому півфіналі на турнірах серії Великого шолома Хуркач зіграє проти переможця пари Маттео Берреттіні – Фелікс Оже-Алльясім. Також за підсумками Wimbledon 24-річний поляк, який створив вже другою сенсацію на цьому турнірі, може вперше увійти в топ-10 одиночного рейтингу АТР. Цей сезон взагалі для нього проривний, раніше Хуркач виграв Masters в Майамі.

А тепер пару слів про Федерере. Роджер провів жахливий матч, і схоже, навіть на ньому позначається вік. Швейцарець часто « мазав » зі свого коронного форхенда, регулярно помилявся у сітки, не відчував м'яч. На третій сет він вийшов якимось приреченим, і на це було дуже боляче дивитися.

Але ключовий момент тут в тому, що тепер головний претендент на « величі » Федерера Новак Джокович отримує прекрасний шанс зрівнятися зі швейцарцем за кількістю перемог на Шоломах. У Федерера зараз таких 20-ть, Новака – 19-ть.

Нагадаємо, Джокович в півфіналі зустрінеться з ще одним дебютантом цієї стадії змагань Денисом Шаповаловим.