Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Костюк прокоментувала перемогу над третьою ракеткою планети

Марта у трьох партіях обіграла Гофф у Штутгарті
20 квітня 08:21
Костюк прокоментувала перемогу над третьою ракеткою планети
Фото: j48tennis.net

Марта Костюк висловилася про перемогу на турнірі серії WTA500 у німецькому Штутгарті над третьою ракеткою планети Коко Гофф.

Марто, вісім матчболів знадобилися для перемоги. Що у вас було в голові, після нереалізованих семи?

Безумовно, ті п'ять матчболів, які я відіграла вчора. І я відчувала, як всі вони сьогодні йдуть. Так, усе було дуже, дуже близько. Знаєте, це було питання пари розіграшів, а то й одного. Тож, безумовно, це приголомшливе почуття – бути в півфіналі. Так. Вау.

Глядачі були в захваті від того, що матч проходив на такому високому рівні. Це було дійсно неймовірне видовище. Наскільки ви відчуваєте, що цього року для вас щось сталося? Щось переключилося. Ви знаєте, що саме? Чи є у вас припущення, що це може бути? Цього року ви немов інший гравець на корті.

Дякую. Я думаю, що вся справа в дрібницях, які складаються в єдине ціле. Я не думаю, що було щось важливе або велике, що змінилося або сталося. Я думаю, це було просто терпіння і багато важкої роботи, багато сліз і, ну, я не знаю, поту і, ну, знаєте, всього, сумнівів. Усе це було. Я дуже вдячна своїй команді за те, що вони підтримували мене сьогодні. Це було навіть гірше, ніж учора, я так думаю.

За цим жестом, жестом Марти Костюк, стоїть якийсь особливий сенс? (прикладає палець до скроні)

Я не думаю, що це мій особливий жест. Думаю, багато гравців іноді так роблять. Я думаю, це, знаєте, коли я... Я роблю так, коли знаю, що зробила все правильно, не поспішала, була терплячою і зробила саме те, що мала зробити. І так, усе було саме так.

Нагадаємо, що Ангеліна Калініна вийшла у півфінал змагань у Франції.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино