Сьогодні 0

Костюк - третя українка в чвертьфіналі турніру WTA в Клуж-Напока

19-річна тенісистка в двох партіях обіграла Мону Бартель
28 жовтня 2021р. 13:37

55-я ракетка світу Березня Костюк пробилася в чвертьфінал турніру серії WTA 250 в Клуж-Напока, Румунія, обігравши німецьку тенісистку Мону Бартель - 6: 4, 6: 4.

Матч тривав 1 годину і 12 хвилин. За цей час Костюк виконала 5 подач навиліт, допустила 1 двійню помилку і виграла 4 гейми на прийомі. Її суперниця зробила 1 ейс, 7 разів помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 2 брейк-поінта.

Це була перша очна зустріч тенісисток.

Наступною суперницею Костюк може стати сенсаційна чемпіонка US Open Емма Радукану, Проте для цього британці необхідно пройти місцеву тенісистку Ану Богдан.

Нагадаємо, раніше в чвертьфінал турніру в Трансільванії вийшли Ангеліна Калініна і Леся Цуренко.

Ще хоча б одна перемога на цих змаганнях дозволить Костюк з нового тижня оновити особистий рекорд в одиночному рейтингу WTA. При найсприятливіших обставинах 19-річна українка може навіть потрапити в топ-50 рейтингу.