Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Костюк: «Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF»

Тенісистка вважає, що fair play не дотримуються
30 березня 2023р. 21:26
Костюк: «Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF»
Українська тенісистка Марта Костюк виступила на пресконференції, яка була організована спортсменами, які виступають проти повернення атлетів з рф і рб в міжнародний спорт.

Багато чого було сказано тут, і я хотіла сказати від себе, ми не робили це публічно, але останній рік ми боролися за те, щоб виключити росіян і білорусів із нашого спорту. На жаль, ми не є незалежними гравцями. Ми по суті працюємо на організації WTA і АТР, і ми не маємо великих повноважень щось змінити. Кілька тижнів тому стало більше відомо [про наші дії], ми побачили більше підтримки онлайн, побачили, що ситуація місцями трохи поліпшується.

Томас Бах згадав про мій матч як приклад того, що росіяни й українці можуть виступати разом (фінал проти Грачової в Остіні). У нашому виді спорту є система рейтингу. Якщо я не братиму участі в турнірах, де грають росіяни і білоруси, я втрачу свій рейтинг, і практично моя кар'єра буде завершена. Ми спілкувалися з нашими керівними організаціями з цього приводу, що ми не будемо виступати на турнірах, де грають росіяни і білоруси, тому що така загальна рекомендація, яку колективно погодили українські спортивні федерації. На це їхня відповідь була така, що вони «заморозять» наш рейтинг, а як війна буде завершена, тоді ми зможемо повернутися назад на змагання. Дивно було почути такі речі. Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF тощо.

Насамперед я думаю, що всі базові правила fair play відхилені, їх просто не дотримуються. Це те, що ми бачимо в спорті, конкретно в нашому виді. Великої підтримки ми не отримали, але ми намагаємося і далі [боротися]. Ми продовжуємо грати, щоб зберегти наші кар'єри на плаву і щоб далі боротися.


Костюк вернулась в Украину.
Джерело: btu.org.ua Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця