22:00
live
Інформаційний марафон
02:40
Баскетбол. Єврокубок. Прометей - Ратіофарм Ульм

Костюк: «Я отримала травму на Wimbledon, і я посилено працювала, щоб відновитися та бути в хорошій формі»

Українська тенісистка – про перемогу на старті турніру WTA 250 в Таллінні
26 вересня 18:53
Костюк: «Я отримала травму на Wimbledon, і я посилено працювала, щоб відновитися та бути в хорошій формі»
Марта Костюк / Фото - БТУ
Українська тенісистка Марта Костюк (WTA, 56) поділилася емоціями після перемоги над американкою Бернардою Перою (WTA, 45) в першому раунді турніру WTA 250 в Таллінні (Естонія). 

«У першому сеті мені вдалося переломити хід поєдинку, потім я відчувала себе дуже впевнено аж до рахунку 3:0, навіть до рахунку 3:2, 40-0. Потім вона пару раз добре подала і повернулася в гру. Знаєте, вона хороша тенісистка».


«І мені довелося боротися до самого кінця, щоб її обіграти. Потрібно віддати їй належне, що вона змогла повернутися в гру в другій партії. Очевидно, що я хотіла закінчити матч в двох сетах, але це теніс, я зробила все, що могла. Не знаю, чи граю я зараз в свій кращий теніс, не впевнена, що це можна якось визначити. Я отримала травму на Wimbledon, і я посилено працювала, щоб відновитися і бути в хорошій формі. Зараз я відчуваю себе трохи впевненіше, ніж зазвичай, тому що я провела багато матчів, я краще розумію, над чим працювати і який мій рівень».


«Я все ще ставлюся до кожного матчу, як до дуже важливого. Не знаю, я не можу сказати, що я відчуваю, що це найкращий теніс, але я добре відчуваю себе на корті».


Нагадаємо, Костюк обіграла Перу в трьох сетах – 6:4, 4:6, 6:3.
Джерело: btu.org.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: